AHMET HABERLERİ

"Misyonerlik Yeniden Suç Kapsamına Alınmalı"

misyonerlik-yeniden-suc-kapsamina-alinmali İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Sertlek, partilerinin 12 Ağustosta gerçekleşecek olan 2. Olağanüstü Kurultayı ve gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

“Türk Dünyası Kültür Başkentliğini İyi Değerlendirmeliyiz”

turk-dunyasi-kultur-baskentligini-iyi-degerlendirmeliyiz BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis, Türk Dünyası Kültür Başkentliğini Kastamonu’nun iyi değerlendirmesi gerektiğini aksi halde bu fırsatın bir daha geri gelemeyeceğini söyledi.

AHMET İNANLI'YI KAYBETTİK

ahmet-inanliyi-kaybettik Gazeteciler Günü'nde yasa boğan haber..!

Duayen Gazeteci Ahmet Tamel’i Kaybettik

duayen-gazeteci-ahmet-tameli-kaybettik Böbrek yetmezliği nedeniyle 2 haftadır tedavi gören gazeteci ve spor adamı Ahmet Tamel vefat etti.

"Siyasetçinin yapması Gereken Uyarmak, Gerekirse Hesap Sormaktır"

siyasetcinin-yapmasi-gereken-uyarmak-gerekirse-hesap-sormaktir İl Genel Meclisi'nin Karayolları Genel Müdürlüğü'ne tepkisine tepkiyle karşı veren AK Parti Milletvekili Murat Demir'in basında çıkan beyanatlarına Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet

“Zaman Millete Yönelme Zamanıdır”

zaman-millete-yonelme-zamanidir- Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis, 16 Nisan anayasa Değişikliği Halk Oylaması öncesinde partisinin almış olduğu evet kararı sonrasında referandumda evet oyu kullanılması için

310 İşsiz 6 Ay Süreyle İş Sahibi Olacak

310-issiz-6-ay-sureyle-is-sahibi-olacak AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, Kastamonu’ya yeni atanan İŞKUR İl Müdürü Dilek Şehnaz Aşıcı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

"Meselemiz Şeker Fabrikamızın Hayatta Kalması"

meselemiz-seker-fabrikamizin-hayatta-kalmasi AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, Şeker Fabrikasını ziyaret ederek, yetkililerden bilgiler aldı. Namlı, 2016 yılında 180 bin ton pancar işlendiğini belirtti.

“Hep Beraber 16 Nisan’da ‘Evet’ Diyeceğiz”

hep-beraber-16-nisanda-evet-diyecegiz AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda hep beraber ‘evet’ diyeceklerini söyledi.

“Yasalar Keyfiyete Göre Yorumlanamaz”

yasalar-keyfiyete-gore-yorumlanamaz 2017 yılı için İl Genel Meclisi Denetim Kurulu’na yeni dönem üye seçimi ile ilgili tartışmalar bitmiyor. İl genel Meclisi’nde Başkan Mehmet Kayıkçı ile Çatalzeytin üyesi Birol Bozkurt’un

Bilime ve Tarihe Yolculuk

bilime-ve-tarihe-yolculuk Kastamonu Bilim ve Sanat Merkezi Okul-Aile Birliği Başkanı Ahmet Namlı ile Kastamonu Belediyesinin koordinesinde gerçekleştirilen Bilim ve Tarih Gezisine 85 öğrenci ve 10 öğretmen katıldı.

“Konu Hizmetse Gerisi Teferruattır”

konu-hizmetse-gerisi-teferruattir AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, ilk kez İlçe Danışma Meclisi toplantısı gerçekleştirdi.

ATATÜRK MİNNET VE RAHMETLE ANILDI

ataturk-minnet-ve-rahmetle-anildi Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal edilişinin 78’inci yıl dönümünde Kastamonu’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle anıldı.

“Bağıran Çağıranın Değil Hak Edenin İşi Yapılsın”

bagiran-cagiranin-degil-hak-edenin-isi-yapilsin AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şube Başkanı Muammer Yapıcıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

“Biz Uyumuyoruz Her Daim Çalışıyoruz”

biz-uyumuyoruz-her-daim-calisiyoruz AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, Kastamonu’da AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak seçimlerden sonra uyumadıklarını ve seçime her daim hazır olduklarını söyledi.

"Şehirde Üst Akıl Eksikliği Var"

sehirde-ust-akil-eksikligi-var AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, hafta sonu düzenlediği basın toplantısında, şehirde bir üst akıl ve istişare eksikliği olduğuna dikkat çekti.

“Emin ve Sağlam Adımlarla 2. Lig'e Doğru Gidiyoruz”

emin-ve-saglam-adimlarla-2-lige-dogru-gidiyoruz Temsilcimiz Kırmızı-Siyahlı Kastamonuspor 1966’nın Kulüp Başkanı Mahir Altıkulaç, 26. Hafta karşılaşması olan Batman Petrolspor maçı öncesinde takımı ve lig’de durumu değerlendirdi.

"Kastamonu'da Gündem Çarpıtılıyor"

kastamonuda-gundem-carpitiliyor AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı ile Yönetim Kurulu, Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

“Ligdeki İddiamızı Sürdürerek Hedefe Ulaşmak İstiyoruz”

ligdeki-iddiamizi-surdurerek-hedefe-ulasmak-istiyoruz Devre arasındaki Ziraat Türkiye Kupası mücadelelerinden sonra gerçek kulvarlarına döndüklerini dile getiren Duman; “Lig mücadeleleri hazırlıklarına başladık. Ve bu hafta ilk karşılaşmamızı