DANIŞMA HABERLERİ

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

ak-parti-il-danisma-meclisi-toplantisi-yapildi AK Parti Kastamonu Eylül Ayı Genişletişmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Merkez İlçe Danışma Kurulu Toplantısındaki Eleştirilere Başkan Babaş Cevap Verdi

merkez-ilce-danisma-kurulu-toplantisindaki-elestirilere-baskan-babas-cevap-verdi Belediye Meclisi Şubat ayı toplantılarında park yasağı yapılırken esnafların görüşü alındı mı?’ eleştirilerine Belediye Başkanı Tahsin Babaş yanıt verdi. Başkan Babaş park yasağı getirirken

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

ak-parti-il-danisma-meclisi-toplantisi-gerceklestirildi 2017 yılının ilk AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısı Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

"Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerini Çok Önemsiyoruz"

tarimsal-yayim-ve-danismanlik-hizmetlerini-cok-onemsiyoruz Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında ilimizde tarımsal danışmanlık yetki belgesi alarak faaliyet göstermekte olan kişi ve Kuruluşlara yönelik “Tarımsal Yayım ve Danışmanlık

"Teferruat Değil Direkt Çözüm İstiyoruz”

teferruat-degil-direkt-cozum-istiyoruz AK Parti Ocak Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Eğitim Öğretim Yılı 2. Danışma Komisyon Toplantısı Yapıldı

egitim-ogretim-yili-2-danisma-komisyon-toplantisi-yapildi 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 2. Danışma Komisyon Toplantısı, 24.08.2015 tarihinde saat: 14:30’ da, Vali Şehmus Günaydın’ın Başkanlığında, İl Genel Meclis Toplantı salonunda yapıldı.

“Türkiye Zor Bir Süreçten Geçiyor”

turkiye-zor-bir-surecten-geciyor İl Danışma Toplantısı’nda konuşan AK Parti İl Başkanı Halil Uluay Türkiye’nin son yaşanan olaylarla zor bir süreçten geçtiğini, ancak ülke olarak içinde bulunulan durumdan oyuna gelmeden

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

ak-parti-il-danisma-meclisi-toplantisi-gerceklestirildi AK Parti Nisan ayı İl Danışma Meclisi toplantısı Şerife Bacı Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ