DOĞAN HABERLERİ

“Doktoruyla Hocasıyla Bu Hastane Daha Kaliteli Hale Gelecek”

doktoruyla-hocasiyla-bu-hastane-daha-kaliteli-hale-gelecek AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Devlet Hastanesi arasında yapılması düşünülen afiliasyon işlemlerinin yılsonunda tamamlanacağını kaydetti.

“Büyük Bir Azim ve Kararlılıkla Yolumuza Devam Edeceğiz”

buyuk-bir-azim-ve-kararlilikla-yolumuza-devam-edecegiz AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti İl Başkanlığında toplantı düzenlendi. İl Başkanı Doğan Ünlü, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü

AK Parti İl Başkanı Ünlü'den 17. yıl Kutlama Mesajı

ak-parti-il-baskani-unluden-17-yil-kutlama-mesaji AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü yaptığı basın açıklamasında; "14 Ağustos 2001 de Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’’ diyerek

DOĞANYURT BAL FESTİVALİ COŞKUYLA BAŞLADI

doganyurt-bal-festivali-coskuyla-basladi Doğanyurt’da düzenlenen Doğanyurt Kestane Balı Festivali coşkuyla başladı.

"Boş Laflar Üretenler Ne Derse Desinler Kervan Yürüyecektir"

bos-laflar-uretenler-ne-derse-desinler-kervan-yuruyecektir CHP Milletvekili Hasan Baltacı'nın AK Parti hakkında yaptığı eleştirilere cevap AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'den geldi.

"Gereken Yardım Neyse Yapılacak"

gereken-yardim-neyse-yapilacak Haziran ayında, Azdavay ilçesine bağlı Sarnıç Köyünde Söğüşler Mahallesinde Nuri Özkan'a ait ahşap evde, çıkan yangının yaraları sarılmaya devam ediliyor.

TÜRKİYE RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEDİ

turkiye-recep-tayyip-erdogan-dedi Türkiye dün Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için sandık başına gitti.

Kastamonu’da vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini traktörlerle konvoy yaparak kutladı

kastamonuda-vatandaslar-cumhurbaskani-erdoganin-zaferini-traktorlerle-konvoy-yaparak-kutladi Kastamonu’da geçimini çiftçilikle sağlayan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferini traktörlerle konvoy yaparak kutladılar.

“Laf Değil Hizmet Ürettik”

laf-degil-hizmet-urettik AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi’nin ve 27’inci dönem Milletvekili seçimlerinin gerçekleştirileceği 24 Haziran öncesi temposunu arttırdı.

“Kastamonu’ya 15 Yılda 13 Milyar Lira Yatırım Yaptık”

kastamonuya-15-yilda-13-milyar-lira-yatirim-yaptik 24 Haziran seçimlerinin önemine işaret eden Doğan Ünlü, AK Partililerden tüm balkonlarını, iş yerlerini ve araçları AK Parti bayraklarıyla süslemeye davet etti.

"Yarıda Kalan ve Bitmeyen Bir Projemiz Yok"

yarida-kalan-ve-bitmeyen-bir-projemiz-yok AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve teşkilat üyeleri gazetemize ziyarette bulundular. Ziyaretin gündemini, önceki gün açıklanan milletvekili aday listeleri ve 24 Haziran genel seçimleri oluşturdu.

"15 yıldır Yarım Kalan Hiç Bir Yatırım Olmadı"

15-yildir-yarim-kalan-hic-bir-yatirim-olmadi İl Genel Meclisi Mayıs ayı olağan toplantıları başladı. AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, İl Genel Meclisi üyeleri ile istişare toplantısında bir araya gelerek yaklaşan seçimler öncesinde

“BİR OLDUKÇA BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR”

bir-oldukca-basaramayacagimiz-hicbir-sey-yoktur Kastamonu’nun bir ve beraber olduğu sürece başaramayacağı hiç bir şey olamayacağı söyleyen AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü “150 yıllık bir belediye geçmişi bile Kastamonu’nun ne kadar

“73 Milyon TL’yi En Verimli Şekilde Kullanarak İhale Sürecini Başlatacağız”

73-milyon-tlyi-en-verimli-sekilde-kullanarak-ihale-surecini-baslatacagiz İl Genel Meclisi Nisan ayı toplantıları öncesinde meclis üyeleri ile bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, yeni dönemde yaklaşık 2 katına çıkan KÖYDES ödeneklerinin en verimli

“Geçmişimizi Günümüze Taşıyan Yaşlılarımıza Sahip Çıkıyoruz”

gecmisimizi-gunumuze-tasiyan-yaslilarimiza-sahip-cikiyoruz AK Parti İl Başkanlığı'nda Yaşlılar Haftası dolayısıyla düzenlenen basın açıklamasında 16 yıllık iktidar sürecinde yaşlılar için yapılan hizmetler açıklandı ve "Çalışmalar devam edecek"

"Önemli Yatırımların Startı Veriliyor"

onemli-yatirimlarin-starti-veriliyor AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve Yönetim Kurulu Üyeleri iade-i ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

"Yatırımlar İstihdama Yönelik Olmalı"

yatirimlar-istihdama-yonelik-olmali KASTOD Yönetimi, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kastamonu’nun Türk Dünyası Başkenti oluşunun önemi ve bu kapsamda yapılması düşünülen programlar

AK Parti İl Başkanlığı'ndan Gazetemize Nezaket Ziyareti

ak-parti-il-baskanligindan-gazetemize-nezaket-ziyareti AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve yönetim kurulu üyeleri gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

“Özümüzde Büyümemiz Daha Doğru Olur”

ozumuzde-buyumemiz-daha-dogru-olur- AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü İl Genel Meclisi Şubat ayı olağan toplantıları öncesinde İl Genel Meclisi Üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Gündeme dair açıklamalarda bulunan AK

“Kastamonu, Gerileme Döneminden Yükselişe Geçti”

kastamonu-gerileme-doneminden-yukselise-gecti AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu” adlı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu’da 19. yüzyılda var olan ticari hayatın 21.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ