Kastamonulu İşadamlarını Sungurlu OSB'ye Yatırıma Davet Etti

kastamonulu-isadamlarini-sungurlu-osbye-yatirima-davet-etti

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Kastamonulu işadamlarını Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'ye yatırıma davet etti.
29 Şubat 2016 Pazartesi 09:26

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Yılmaz ve Bahri Sezen ile birlikte Kastamonu'ya giden Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Kastamonulu işadamlarını Sungurlu OSB'ye yatırıma davet etti.

İlk olarak Kastamonu'da Şımart Collection'ı ziyaret ederek firma sahibi Mehmet Şahin ile bir süre görüşen Şahiner, Şahin'i Sungurlu OSB'ye yatırım yapmaya davet etti. Sungurlu Belediyesi olarak ilçeye gelen yatırımcının her yönüyle yanında olacaklarını belirten Şahiner, onlar için her türlü kolaylığı sağlayacaklarını ifade etti.

İNCELEMELERDE BULUNDU
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Kastamonu'da incelemelerde bulundu. İlk olarak DSİ tarafından Kastamonu'da yapılan Dere Islahı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız Şahiner, ilçemizin vitrini olacak "Dere Islahı" projesini, Türkiye'de örnek proje olarak gösterilen Kastamonu'da yerinde inceleme fırsatı bulduğunu söyledi.

Yıllardır devam eden ilçemizin en büyük sorunlarından birisi olan ıslah projesinin hayat bulması için elimizden gelen gayreti gösterdik diyen Başkan Şahiner, "Şimdi bu dereler temizlenerek pırıl pırıl olacak. Yeni yapılacak olan Derelerin ıslahı ve 17 adet köprü ile Sungurlumuzun çehresi daha güzel bir görüntüye kavuşacak. Özverili çalışmalarından dolayı bir kez daha DSİ 5. Bölge Müdürü Mahmut Dindar, Havza Yönetimi Şube Müdürü Seher Varol ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.HEMŞERİLERİMİZE ZİYARET

Başkanımız Şahiner daha sonra Ziraat Bankası Kastamonu Girişimci Dinamik Şube Müdürü Kenan Karslı ve Ziraat Bankası Kastamonu Şube Müdürü Esma Güleş'i makamlarında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkanımız Şahiner son olarak Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Türbesini ziyaret ederek, memleketimizin için, hizmetlerimizin devamı için dualar ederek, Kastamonu'dan ayrıldı. (İHA)Haber okunma sayısı: 1465

Haberin etiketleri:

kastamonu, sungurlu


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ