FAKÜLTESİ HABERLERİ

“Doktoruyla Hocasıyla Bu Hastane Daha Kaliteli Hale Gelecek”

doktoruyla-hocasiyla-bu-hastane-daha-kaliteli-hale-gelecek AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Devlet Hastanesi arasında yapılması düşünülen afiliasyon işlemlerinin yılsonunda tamamlanacağını kaydetti.

Tıp Fakültesi'nden KDH'ye Cerrahi Destek...

tip-fakultesinden-kdhye-cerrahi-destek Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Kastamonu Devlet Hastanesi’nde görevlendirildi. Öğretim üyeleri acil durumlarda cerrahi operasyonlara eşlik edecek.

BATI KARADENİZ’İN EN BÜYÜK EĞİTİM FAKÜLTESİ KASTAMONU'DA

bati-karadenizin-en-buyuk-egitim-fakultesi-kastamonuda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı tarafından 2017-ÖSYS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Türkiye’nin çeşitli illerinden Kastamonu’ya gelen öğrenciler

Kastamonu Tıp Fakültesi 90 Öğrencisiyle Ankara’dan ‘Merhaba’ Diyecek

kastamonu-tip-fakultesi-90-ogrencisiyle-ankaradan-merhaba-diyecek Hacettepe Üniversitesi’nden Kastamonu Üniversitesi’ne devrolan Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni eğitim ve öğretim döneminde yeni öğrencileri ile merhaba diyecek. Tıp Fakültesi öğrencileri

Köykoop Orman Fakültesi Akademisyenlerini Ağırladı

koykoop-orman-fakultesi-akademisyenlerini-agirladi Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Küçük ve Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Erol Akkuzu ve Doç. Dr. Ahmet Sıvacıoğlu birliğimizi ziyaret etmişlerdir.

“Hiçbir Adım Atamıyoruz”

hicbir-adim-atamiyoruz Kastamonu gündeminden düşmeyen ve çeşitli platformlarda eleştiri oklarının hedefinde olan Kastamonu Tıp Fakültesi ile ilgili tartışmalar tazeliğini korurken Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Ak Parti'nin KÜ Ziyaretinde Gündem "Tıp Fakültesi" Oldu

ak-partinin-ku-ziyaretinde-gundem-tip-fakultesi-oldu AK Parti İl Başkanı Halil Uluay ve beraberindeki komisyon Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Tıp Fakültesi'nde Yeni Hedef ‘2018’

tip-fakultesinde-yeni-hedef-2018 Hacettepe Üniversitesi bünyesinde iken Bakanlar Kurulu kararıyla Kastamonu Üniversitesine devredilen Kastamonu Tıp Fakültesinde, yeni hedef 2018 olarak belirlendi.

Tıp Fakültesi Resmen KÜ'ye Devredildi

tip-fakultesi-resmen-kuye-devredildi Kastamonu Tıp Fakültesi'nin Bakanlar Kurulu kararı ile Kastamonu Tıp Fakültesi'ne devredilmesi hakkında açıklamada bulunan, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın yaptığı açıklamada Tıp

Amerikalı Öğrenciler Taşköprü’deki Atölye Çalışmasını Tamamladı

amerikali-ogrenciler-taskoprudeki-atolye-calismasini-tamamladi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Enformatik Bölümü ve Amerika Georgia Üniversitesi Çevresel Tasarım Fakültesi 2 hafta boyunca Taşköprü ilçemizde devam eden atölye çalışması tamamlandı.

Öğretmen Adayları Havuza Atılarak Geleneklerini Yaşatıyor

ogretmen-adaylari-havuza-atilarak-geleneklerini-yasatiyor Kastamonu Üniversitesi’nde 1956 yılından bugüne kadar Eğitim Fakültesinden mezun olan öğretmen adayları, havuza atılarak geleneklerini yaşatmaya devam ediyor. Öğretmen adayları, ayrıca havuza atılarak

“Tıp Fakültesi En Yakın 5 Yılda Faaliyete Geçer”

tip-fakultesi-en-yakin-5-yilda-faaliyete-gecer Kastamonu Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Necati Cemaloğlu, Kastamonu Tıp Fakültesi’nin açılmasının 5 yılda faaliyete geçebileceğini söyledi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ