Ak Parti İl Başkanı Ünlü'den Yılbaşında Sürpriz Ziyaretler

ak-parti-il-baskani-unluden-yilbasinda-surpriz-ziyaretler

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve yönetim kurulu üyeleri yılbaşı gecesini görevleri başındaki kamu çalışanlarını ziyaret ederek geçirdi.
02 Ocak 2018 Salı 10:18

 AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve yönetim kurulu üyeleri yılbaşı gecesini görevleri başındaki kamu çalışanlarını ziyaret ederek geçirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 6. Olağan Kongresi’nde görevi devralarak AK Parti’nin yeni İl Başkanı olan Doğan Ünlü, 2018 yılını huzurevinde kalan yaşlılar, hastanede tedavi gören hastalar ve görevleri başındaki kamu çalışanlarını ziyaret ederek geçirdi.


İLK DURAK HUZUREVİ OLDU

2018 yılına saatler kala AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve yönetim kurulu üyelerinin ilk durağı huzurevi oldu. Huzurevindeki yaşlıları ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, yaşlıların elini öperek yeni yıllarını kutladı. Yaşlılarla sohbet eden Ünlü, huzurevi sakinlerine bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Ziyaret sırasında bazı yaşlılar hüzünlendi, bazı yaşlılar ise sevincinden gözyaşlarına hakim olamadı.Yaşlıların sadece belli dönemlerde değil her zaman hatırlanması gerektiğini belirten İl Başkanı Ünlü: “AK Parti olarak, yaşlılarımıza her zaman özel bir önem veriyoruz. Yaşlılarımız ile sadece bir gün değil sürekli onların yanında olarak, onlara ne kadar değer verdiğimizi gösteriyoruz. Yeni yılda huzurevini ziyaret ederek, yaşlılarımızla yeni yılda bir araya geldik. Yeni yılda büyüklerimize yalnız olmadıklarını gösterdik. Yaşlılarımızın istek ve ihtiyaçlarını dinledik, elimizden geldiğince bu taleplerini karşılamaya çalıştık” dedi.


ACİL SERVİS ÇALIŞANLARI İLE HASTALARA ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’nün huzurevinin ardından ikinci durağı devlet hastanesi oldu. Devlet hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Ünlü, hasta yakınları ile de sohbet ederek yeni yıllarını kutladı. Acil servis çalışanlarına yeni yıl pastası ikram eden Ünü, mesai merhumu gözetmeksizin insan hayatı için çalışan sağlık personellerinin yapmış oldukları görevlerinin kutsallığına dikkat çekti.


GÖREVİ BAŞINDA OLAN EMNİYET GÜÇLERİNE TATLI İKRAMI

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, yeni yılda mesai yapan güvenlik güçlerini de unutmadı. Ünlü 2017 yılını, 2018'e bağlayan gecede, halkın huzuru ve güvenliği için mesai yapan güvenlik güçlerinin yanında oldu. Polis kontrol noktaları, karakolları ziyaret eden, görev başındaki emniyet güçlerinin yeni yıllarını kutlayan Ünlü, polislere tatlı ikram etti.

Ziyaret ettiği noktalarda polis amir ve memurlarıyla sohbet ederek, 2018 yılının barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Ünlü, güvenlik güçlerine minnettar olduklarını ve her zaman güvenlik güçlerinin yanlarında olduklarını belirtti.

Başkan Doğan Ünlü, ilgili yaptığı açıklamada: “Gecesini gündüzünü katarak bizleri ve ülkemizi koruyan polislerimize yalnız olmadıklarını göstermek adına böyle bir moral ziyaretini gerçekleştirdik. Soğuk kış gününde vatandaşların yılbaşını güvenli ve huzur dolu geçirmesi için nöbet tutan polis ekiplerine tatlı ikramında bulunduk. Bu yılbaşı gecesinde ailesinden uzak bir şekilde halkımızın huzuru ve güvenliği için çalışan polislerimizin yanında olduk. Aziz milletimizin güvenliği, huzuru, birlik ve beraberliği için her an görevinin başında olan askerlerimize, polislerimize, diğer güvenlik güçlerimize selam olsun. İnşallah gelecek günlerde sağlıklı, huzurlu, mutlu bir Türkiye ve sağlıklı ve barışın hakim olduğu bir dünya Cenab-ı Hakk'tan temenni ediyoruz” diye konuştu.

Kazım BOLAT


Haber okunma sayısı: 1134

Haberin etiketleri:

kastamonu, akp, doğan, ünlü, yılbaşı, ziyaret


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ