Başkan Babaş, 2019 Yılına Çalışarak Girdi

baskan-babas-2019-yilina-calisarak-girdi

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 2018’in son gününü çalışarak tamamladı. Bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Fen İşleri, KASKİ, Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü’nde nöbetçi ekiplerle bir araya gelerek çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve personelinin yeni yılını tebrik etti.
02 Ocak 2019 Çarşamba 17:35

 Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 2018’in son gününü çalışarak tamamladı. Bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Fen İşleri, KASKİ, Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü’nde nöbetçi ekiplerle bir araya gelerek çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve personelinin yeni yılını tebrik etti.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 2018’in son ziyaretlerini AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Savaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Berat Satıoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Eda Şen, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat ve AK Parti il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile tamamladı. Başkan Babaş ve ekibinin de yer aldığı ziyaretlerin ilk durağı şehit aileleri ve gaziler oldu.

“DAİMA EMRİNİZDEYİM”

Kahraman şehitlerimizin emaneti olan kıymetli aileleri ve kahraman gazilerimiz ile bir araya gelen Belediye Başkanı Tahsin Babaş, her günün her saatinde gerek şehit ailelerimizin gerekse gazilerimizin emrinde olduğunu belirterek “Evlatlarınızın, eşlerinizin ve sizlerin vatan için yaptıkları karşısında bizler ne yapsak azdır. Sizler bizlerin en kıymetli varlıklarısınız. Daima emrinizde olduğumu bilmenizi istiyorum” dedi.“KALLEŞLER BİZLERİN BÜYÜK BİRLİKTELİĞİ KARŞISINDA ÇARESİZ KALACAKLARDIR”

Şehit aileleri ve Gazi ziyaretlerinin ardından Mekke’nin Fethi konulu konferanslara katılan Başkan Babaş burada gençlere seslendi. İslam coğrafyasında zulmün bitmesi için, devletimizin bekası için birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğinin altını çizen Başkan Babaş, “Bizler Allah sevgisiyle yoğurulmuş bir milletiz. Kalleşler ne kadar uğraşsalar da bizlerin büyük birlikteliği karşısında çaresiz kalacaklar. Unutmayalım ki bizler toprağı vatan yapan bir neslin evlatlarıyız” şeklinde konuştu.

“FADAKARCA ÇALIŞAN KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN”

Konferansların ardından Kastamonu Devlet Hastanesi’ne geçen Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve yanında yer alan heyet burada hastalara acil şifalar diledi. Başkan Babaş nöbetçi olan sağlık çalışanların yeni yıllarını tebrik etti, her hangi bir istekleri olup olmadıklarını sordu ve “Milletimizin sağlığı için gece gündüz çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarım” ifadelerini kullandı.

Kahraman polislerimizin nöbet noktalarını ve Şehit Recep Şahin Polis Merkezi Amirliği’ni de ziyaret eden Başkan Babaş’ı burada İl Emniyet Müdürü Turgay Karabulak karşıladı. Kastamonu’nun huzur kenti olduğunu ifade eden Başkan Babaş, “İl Emniyet Müdürü başta olmak üzere tüm polislerimize şükranlarımı sunuyorum. Kastamonu’muz bir huzur şehridir. Kahraman polislerimizin fedakar çalışmaları gerçekten takdire şayandır” diye konuştu.

Taksi duraklarını ve benzinlikleri de ziyaret eden Başkan Babaş, buralar da da yeni yıla çalışarak giren personellerle sohbet etti.

Fen İşleri, KASKİ, Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü’nün nöbetçi ekibiyle de bir araya gelen Belediye Başkanı Tahsin Babaş, şehrin genelinde her hangi bir sıkıntı yaşanıp yaşanmadığını sordu. Her hangi bir sıkıntı olmaması ve ekiplerin daima hazır olmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Babaş, “Bugün yeni yıla sevdiklerinden uzak çalışarak giren kardeşlerimizi ziyaret ettik. Çok kritik noktalarda milletimize hizmet adına fedakarca çalışıyorlar. Hepsinden Allah razı olsun. Bizlerin görevi milletimize hizmettir. Bunu da en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyorum. Bugünü çalışarak geçiren kardeşlerimizin yanında olmak bizlerin görevidir. Tüm kardeşlerimizin yeni yılını tebrik ediyor sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmelerini diliyorum” cümlelerini kullandı.

(Haber Merkezi)


Haber okunma sayısı: 218

Haberin etiketleri:

kastamonu, tahsin, babaş


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ