İYİ HABERLERİ

CHP-İYİ Parti’nin ‘ortak belediye başkan adayı’ kim olacak?

chp-iyi-partinin-ortak-belediye-baskan-adayi-kim-olacak 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında ittifak görüşmeleri devam ediyor. Şu ana kadar her iki partinin de Kastamonu adayının

Tır Sürücüsü Tartıştığı Otomobildeki 3 Kişiyi Bıçakladı

tir-surucusu-tartistigi-otomobildeki-3-kisiyi-bicakladi--- Tosya ilçesine yol verme sebebiyle tartıştığı otomobil sürücüsüne bijon anahtarla saldırdığı iddia edilen tır sürücüsü, araçta bulunan 3 kişiyi bıçakladı.

"Misyonerlik Yeniden Suç Kapsamına Alınmalı"

misyonerlik-yeniden-suc-kapsamina-alinmali İYİ Parti Kastamonu İl Başkanı Ahmet Sertlek, partilerinin 12 Ağustosta gerçekleşecek olan 2. Olağanüstü Kurultayı ve gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Tartıştığı Kişiyi Ayaklarından Vurdu

tartistigi-kisiyi-ayaklarindan-vurdu Kastamonu’da tartıştığı şahsı ayaklarından vuran şahıs gözaltına alındı.

"Pazar Kültürünü Yaşatmalıyız"

pazar-kulturunu-yasatmaliyiz Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası üyelerine Kuzeykent Sebze ve Meyve Toptancılar Sitesi'nde geleneksel olrak her yıl yapılan iftar programı düzenledi.

"İyi Parti Seçim Çalışmalarına Bozkurt’ta Sürdürdü"

iyi-parti-secim-calismalarina-bozkurtta-surdurdu İYİ Parti Kastamonu milletvekili adayı İlhan Engin, çalışmalarını Bozkurt’ta sürdürdü.

“LİGİ EN İYİ YERDE TAMAMLAMAK İSTİYORUZ”

ligi-en-iyi-yerde-tamamlamak-istiyoruz Temsilcimiz Kastamonuspor 1966’nın Teknik Direktörü olan Ayhan Kaşukçu, ligin son karşılaşması ile ligi en iyi yerde tamamlamak istediklerini tekrarladı.

İyi Parti’nin Yeni İl Başkanı Sertlek Oldu

iyi-partinin-yeni-il-baskani-sertlek-oldu İlhan Engin’in milletvekili aday adaylığı için istifa etmesiyle boşalan İYİ Parti İl Başkanlığı görevine Ahmet Sertlek getirildi.

MHP Eski İl Başkanı İYİ Parti Saflarında

mhp-eski-il-baskani-iyi-parti-saflarinda MHP eski il başkanlarından Abbas Demirbaş, MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçti.

“Türk Dünyası Kültür Başkentliğini İyi Değerlendirmeliyiz”

turk-dunyasi-kultur-baskentligini-iyi-degerlendirmeliyiz BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Yelis, Türk Dünyası Kültür Başkentliğini Kastamonu’nun iyi değerlendirmesi gerektiğini aksi halde bu fırsatın bir daha geri gelemeyeceğini söyledi.

"Bu fırsatı En İyi Şekilde Değerlendireceğiz"

bu-firsati-en-iyi-sekilde-degerlendirecegiz Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, temasları kapsamında AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

" Play-Off İçin En Az 10 Maç Kazanmalıyız."

-play-off--icin-en-az-10-mac-kazanmaliyiz Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Antalya da yapılan 2. Etap Kamp programını ve ikinci devre öncesini değerlendirdi.

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları’nda Nöbet Değişimi

chp-merkez-ilce-kadin-kollarinda-nobet-degisimi CHP Merkez İlçe Başkanı Asuman Çerkezoğlu görevini Sevim Bıyıklı’ya devretti. Hafta sonu gerçekleşen İl kongresinin ardından bu kez CHP Kadın Kolları seçime gitti. Mevcut başkan Asuman

"OHAL’e En Kısa Sürede Son Verilmeli"

ohale-en-kisa-surede-son-verilmeli Geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan iki KHK hakkında açıklamada bulunan CHP İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, bu şekilde, en demokratik hakkını kullanmak isteyen vatandaşların karşısına bile eli sopalı

"Bireysel Değil Birlikte Hareket Etmeliyiz"

bireysel-degil-birlikte-hareket-etmeliyiz Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz makamında iş adamlarını ağırladı. Vali Karadeniz ve KASİAD Yönetim Kurulu, Kültür Başkenti Seçilen Kastamonu ile ilgili yapılabilecek yatırımları ve destekleri

“Yenilen Kul Haklarının Ortaya Çıkmayacağını Mı Sanıyordunuz?

yenilen-kul-haklarinin-ortaya-cikmayacagini-mi-saniyordunuz Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı belgeler ve sonrasında yaşanan tartışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Takım Savunmamızı Geliştirmeliyiz"

takim-savunmamizi-gelistirmeliyiz Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü İsmail Ertekin, İnegölspor ile yapılacak olan ligin 12. hafta karşılaşması öncesinde gol yeme sorununu çözüp kalan maçlarda galibiyet almak istediklerini belirtti.

“KASTAMONU’YU EN İYİ NOKTAYA TAŞIMAK BOYNUMUZUN BORCU”

kastamonuyu-en-iyi-noktaya-tasimak-boynumuzun-borcu Kastamonuspor 1966’nın Kulüp Başkanı Metehan Babaş, başarılı bir hazırlık kampı gerçekleştirdiklerini ve lige hazır olduğunu belirtti.

CHP İl Başkanı Bıyıklı’dan Başkan Babaş’a Cevap...

chp-il-baskani-biyiklidan-baskan-babasa-cevap Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile CHP İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı arasında karşılıklı demeçler devam ediyor. Başkan Babaş’ın açıklamalarına yeni bir yazılı açıklamayla cevap veren Bıyıklı,

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ