KARADENİZ HABERLERİ

Vali Karadeniz, Abana’da Muhtarları Dinledi

vali-karadeniz-abanada-muhtarlari-dinledi İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Abana ilçesinde vatandaşla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Karadeniz, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ile Toplantı Gerçekleştirdi

vali-karadeniz-il-ozel-idaresi-birim-mudurleri-ile-toplanti-gerceklestirdi Kastamonu İl Özel İdaresinin 2019 yılı yatırım izleme değerlendirme toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz’in başkanlığında İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda yapıldı.

Vali Yaşar Karadeniz: “Trafik Kurallarından Bir Tanesi De Geçiş Öncelikleridir”

vali-yasar-karadeniz-trafik-kurallarindan-bir-tanesi-de-gecis-oncelikleridir Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleştirilen yaya geçidi kullanımıyla ilgili farkındalığın oluşturulmasıyla ilgili

Vali Karadeniz, Gazeteciler İle Bir Araya Geldi

vali-karadeniz-gazeteciler-ile-bir-araya-geldi--- Vali Yaşar Karadeniz,”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle düzenlenen programda Kastamonu’da görev yapan basın mensupları ile buluştu.

Siyez Festivali Düzenlendi

siyez-festivali-duzenlendi- Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, İhsangazi Belediyesine ait parkta düzenlenen festivalde yaptığı konuşmada, kentin turizm alanında ciddi bir atılım içerisinde olduğunu söyledi.

Batı Karadeniz Fuarı 27 Haziran’da Başlıyor

bati-karadeniz-fuari-27-haziranda-basliyor- Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak illerinin turizm potansiyelini geliştirerek, eğitim ve ticari alandaki iş birliklerini artırmayı hedefleyen BAKAF2018 Çarşamba günü

Devlet Erkanlarından Yangın Yerinde İnceleme

devlet-erkanlarindan-yangin-yerinde-inceleme 4 evin çıkan yangında kullanılamaz hale geldiği Hisarardı Mahallesi'nde olay yerine Vali Yaşar Karadeniz ve Belediye Başkanı Tahsin Babaş giderek incelemelerde bulundular.

“Kastamonu Tanıtımda Atağa Geçecek”

kastamonu-tanitimda-ataga-gececek Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İshak, beraberindeki sektör temsilcileri ile birlikte Cumhuriyet Meydanında Şehit Şerife Bacı ve Atatürk Anıtına çelenk sundu.

"KASTAMONU DÜĞÜN EDASIYLA HAZIRLANDI"

kastamonu-dugun-edasiyla-hazirlandi "KASTAMONU DÜĞÜN EDASIYLA HAZIRLANDI"

Vali Karadeniz İnebolu İlçesini Ziyaret Etti

vali-karadeniz-inebolu-ilcesini-ziyaret-etti Vali Yaşar Karadeniz, İl Encümen Toplantısı’na katılmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere İnebolu ilçesini ziyaret etti.

"Sadece Hizmet Binası Değil Eğitim Binası Olacak"

sadece-hizmet-binasi-degil-egitim-binasi-olacak Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşen İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesinin açılışında konuşan Vali Yaşar Karadeniz,"sivil toplum kuruluşlarının bu konuyu

İdareciler Günü Kutlandı

idareciler-gunu-kutlandi Vali Yaşar Karadeniz ve saygıdeğer eşi Sayın Zehra Karadeniz himayelerinde “10 Ocak İdareciler Günü” münasebetiyle yemek programı düzenlendi.

"Desteklemeler Kastamonu İçin Ciddi Bir Fırsat"

desteklemeler-kastamonu-icin-ciddi-bir-firsat Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğü’nün 3. Proje Çağrısı için basına bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

“Adli Boyut Halen Devam Ediyor”

adli-boyut-halen-devam-ediyor 29 Kasım’da Akkaya Bürme Köyü’nde meydana gelen ve iki evin kullanılamaz hale geldiği yangının ardından haber alınamayan Çataloğlu ailesinin 5 ferdine aradan geçen 33 güne rağmen herhangi bir ize

Silahla işlenen cinayetlerde Karadeniz ikinci KASTAMONU 5’NCİ SIRADA..!

silahla-islenen-cinayetlerde-karadeniz-ikinci-kastamonu-5nci-sirada Umut Vakfı Türkiye'de silahla işlenen cinayetlerin haritasını çıkardı. Karadeniz listede en çok silahla cinayet işlenen ikinci yer olarak sıralanıyor. Kastamonu Karadeniz Bölgesi’nde meydana gelen 16

Enine Boyuna Kastamonu Ekonomisi Konuşuldu

enine-boyuna-kastamonu-ekonomisi-konusuldu Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü'nde Ekonomi Toplantısı gerçekleştirildi.

"Ilgaz Farklı İşletmelerin Hizmet Birlikteliği İçin Çok Önemli"

ilgaz-farkli-isletmelerin-hizmet-birlikteligi-icin-cok-onemli Kastamonu-Ilgaz Dağı Turizm Altyapı Hizmet Birliği Olağan Toplantısı Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirildi.

"Kiralama Yerine Satın Alma Kamu Hizmetleri İçin En Karlı Yöntem"

kiralama-yerine-satin-alma-kamu-hizmetleri-icin-en-karli-yontem Kiralama yerine satın alma bence de kamu hizmetleri için en karlı yöntem olduğuna dikkat çeken Vali Yaşar Karadeniz; "Bunun hiç tartışması yok. Özel sektör ve ticari amaçla kurulan şirketler araç

BATI KARADENİZ’İN EN BÜYÜK EĞİTİM FAKÜLTESİ KASTAMONU'DA

bati-karadenizin-en-buyuk-egitim-fakultesi-kastamonuda Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı tarafından 2017-ÖSYS yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Türkiye’nin çeşitli illerinden Kastamonu’ya gelen öğrenciler

Vali Karadeniz'den İŞKUR'a Ziyaret

vali-karadenizden-iskura-ziyaret Vali Yaşar Karadeniz, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile İŞKUR Kastamonu İl Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirerek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ