SİYASET

MHP Belediye Başkan Adayları Açıklandı

mhp-belediye-baskan-adaylari-aciklandi--- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanlığı düzenlemiş olduğu toplantılı konser ile il ve ilçe belediye başkanı adaylarını halka tanıttı. Konserde parçalarını seslendiren ünlü

“Her Hizmet Kastamonumuzu Zafere Taşıyacaktır”

her-hizmet-kastamonumuzu-zafere-tasiyacaktir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Adayı Tahsin Babaş; 2014 yılında Kastamonu’yu AK Belediyecilikle tanıştırdıklarını ifade ederek süre içerisinde ‘Büyük Türkiye’nin Güçlü ili

“Kastamonulular Gerçekten Çok Şanslı”

kastamonulular-gercekten-cok-sansli AK Parti Belediye Başkanı Aday Tanıtım toplantısı AK Parti MKYK Üyesi, İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’nin katılımıyla Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

CHP-İYİ Parti’nin ‘ortak belediye başkan adayı’ kim olacak?

chp-iyi-partinin-ortak-belediye-baskan-adayi-kim-olacak 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında ittifak görüşmeleri devam ediyor. Şu ana kadar her iki partinin de Kastamonu adayının

Bakan Kurum, Kar Yağışı Altında Vatandaşlarla Sohbet Etti

bakan-kurum-kar-yagisi-altinda-vatandaslarla-sohbet-etti Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Nasrullah Meydanında kar yağışı altında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Kendilerini ziyaret eden Bakan Kurum’a, esnaflar pastırma ve çekme

Başkan Ünlü, Çatalzeytin İlçesini Ziyaret Etti

baskan-unlu-catalzeytin-ilcesini-ziyaret-etti AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, yangın çıkan Çatalzeytin ilçesine bağlı Samancılar Köyünü ziyaret etti.

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

ak-parti-il-danisma-meclisi-toplantisi-yapildi AK Parti Kastamonu Eylül Ayı Genişletişmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

“Büyük Bir Azim ve Kararlılıkla Yolumuza Devam Edeceğiz”

buyuk-bir-azim-ve-kararlilikla-yolumuza-devam-edecegiz AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti İl Başkanlığında toplantı düzenlendi. İl Başkanı Doğan Ünlü, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü

AK Parti İl Başkanı Ünlü'den 17. yıl Kutlama Mesajı

ak-parti-il-baskani-unluden-17-yil-kutlama-mesaji AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü yaptığı basın açıklamasında; "14 Ağustos 2001 de Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’’ diyerek

Milletvekili Baltacı Taşköprü’yü Ziyaret Etti

milletvekili-baltaci-taskopruyu-ziyaret-etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı Taşköprü’yü ziyaret etti.

“Türkiye’de En Önemli Projelerin Uygulandığı İliz"

turkiyede-en-onemli-projelerin-uygulandigi-iliz-- AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik Küre’ye giderek Kaymakam Fatih Odabaşı’nı, AK Parti İlçe Başkanlığını, esnafları ziyaret etti. Milletvekili Çelik ayrıca vatandaşlarla görüştü ve

"Boş Laflar Üretenler Ne Derse Desinler Kervan Yürüyecektir"

bos-laflar-uretenler-ne-derse-desinler-kervan-yuruyecektir CHP Milletvekili Hasan Baltacı'nın AK Parti hakkında yaptığı eleştirilere cevap AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'den geldi.

"13 Hekimin Yerine Ne Zaman Atama Yapılacak"

13-hekimin-yerine-ne-zaman-atama-yapilacak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27’nci Dönem Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, ilk soru önergesini verdi.

"Ödenekler Yetiyorsa Projeler Neden Durma Noktasına Gelmiştir"

odenekler-yetiyorsa-projeler-neden-durma-noktasina-gelmistir Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, önceki gün düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu'ndaki ödenek yetersizliği söylemleri üzerinden AK Parti'ye yüklendi.

Milletvekili Köylü Adalet Komisyonu Başkanı Oldu

milletvekili-koylu-adalet-komisyonu-baskani-oldu TBMM'de komisyon başkanları belli oldu. Buna göre hemşerimiz Numan Kurtulmuş Milli Eğitim Komisyonu Başkanı, AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü de Adalet Komisyonu Başkanı oldu.

Milletvekili Baltacı’ya Komisyon Görevi Verildi

milletvekili-baltaciya-komisyon-gorevi-verildi 24 Haziran’da CHP Kastamonu Milletvekili seçilen Hasan Baltacı, Meclis’te 144 sandalyesi bulunan Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’na seçildi.

"Önümüzde Yapacağımız Daha Çok İş Var"

onumuzde-yapacagimiz-daha-cok-is-var Teşkilat binasında Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Başkanı Metin Ekşi ve parti yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Av. Metin Çelik seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Cumhur İttifakı Seçim Sonrası Bir Araya Geldi

cumhur-ittifaki-secim-sonrasi-bir-araya-geldi Adalet ve Kalkınma Partisi 24 Haziran seçimlerinde ittifak gerçekleştirdiği Milliyetçi Hareket Partisi’ni ziyaret etti.

"Hizmet Etmeye Devam Edeceğim"

hizmet-etmeye-devam-edecegim AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Murat Demir, 24 Haziran seçimlerinin ardından kendisine destek verenlere teşekkür etti.

KATEGORİLER

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ