SİYASET

Başkan Ünlü, Çatalzeytin İlçesini Ziyaret Etti

baskan-unlu-catalzeytin-ilcesini-ziyaret-etti AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, yangın çıkan Çatalzeytin ilçesine bağlı Samancılar Köyünü ziyaret etti.

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

ak-parti-il-danisma-meclisi-toplantisi-yapildi AK Parti Kastamonu Eylül Ayı Genişletişmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

“Büyük Bir Azim ve Kararlılıkla Yolumuza Devam Edeceğiz”

buyuk-bir-azim-ve-kararlilikla-yolumuza-devam-edecegiz AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti İl Başkanlığında toplantı düzenlendi. İl Başkanı Doğan Ünlü, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü

AK Parti İl Başkanı Ünlü'den 17. yıl Kutlama Mesajı

ak-parti-il-baskani-unluden-17-yil-kutlama-mesaji AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü yaptığı basın açıklamasında; "14 Ağustos 2001 de Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’’ diyerek

Milletvekili Baltacı Taşköprü’yü Ziyaret Etti

milletvekili-baltaci-taskopruyu-ziyaret-etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı Taşköprü’yü ziyaret etti.

“Türkiye’de En Önemli Projelerin Uygulandığı İliz"

turkiyede-en-onemli-projelerin-uygulandigi-iliz-- AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik Küre’ye giderek Kaymakam Fatih Odabaşı’nı, AK Parti İlçe Başkanlığını, esnafları ziyaret etti. Milletvekili Çelik ayrıca vatandaşlarla görüştü ve

"Boş Laflar Üretenler Ne Derse Desinler Kervan Yürüyecektir"

bos-laflar-uretenler-ne-derse-desinler-kervan-yuruyecektir CHP Milletvekili Hasan Baltacı'nın AK Parti hakkında yaptığı eleştirilere cevap AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü'den geldi.

"13 Hekimin Yerine Ne Zaman Atama Yapılacak"

13-hekimin-yerine-ne-zaman-atama-yapilacak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 27’nci Dönem Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, ilk soru önergesini verdi.

"Ödenekler Yetiyorsa Projeler Neden Durma Noktasına Gelmiştir"

odenekler-yetiyorsa-projeler-neden-durma-noktasina-gelmistir Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, önceki gün düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu'ndaki ödenek yetersizliği söylemleri üzerinden AK Parti'ye yüklendi.

Milletvekili Köylü Adalet Komisyonu Başkanı Oldu

milletvekili-koylu-adalet-komisyonu-baskani-oldu TBMM'de komisyon başkanları belli oldu. Buna göre hemşerimiz Numan Kurtulmuş Milli Eğitim Komisyonu Başkanı, AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü de Adalet Komisyonu Başkanı oldu.

Milletvekili Baltacı’ya Komisyon Görevi Verildi

milletvekili-baltaciya-komisyon-gorevi-verildi 24 Haziran’da CHP Kastamonu Milletvekili seçilen Hasan Baltacı, Meclis’te 144 sandalyesi bulunan Cumhuriyet Halk Partisi’nden Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’na seçildi.

"Önümüzde Yapacağımız Daha Çok İş Var"

onumuzde-yapacagimiz-daha-cok-is-var Teşkilat binasında Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Başkanı Metin Ekşi ve parti yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Av. Metin Çelik seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Cumhur İttifakı Seçim Sonrası Bir Araya Geldi

cumhur-ittifaki-secim-sonrasi-bir-araya-geldi Adalet ve Kalkınma Partisi 24 Haziran seçimlerinde ittifak gerçekleştirdiği Milliyetçi Hareket Partisi’ni ziyaret etti.

"Hizmet Etmeye Devam Edeceğim"

hizmet-etmeye-devam-edecegim AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Murat Demir, 24 Haziran seçimlerinin ardından kendisine destek verenlere teşekkür etti.

“Kastamonu Farklı Bir Sese İhtiyaç Olduğunu Söyledi”

kastamonu-farkli-bir-sese-ihtiyac-oldugunu-soyledi CHP İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Merkez İlçe Başkanı Uğur Alemdar ve partililerle kucaklaşan Hasan Baltacı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oy veren vermeyen tüm Kastamonu’nun

CHP 16 YIL SONRA MİLLETVEKİLİ ÇIKARDI

-chp-16-yil-sonra-milletvekili-cikardi Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde en çok merak edilen sonuç ise elbette milletvekili seçimi oldu.

AK PARTİ GENEL SEÇİMLERDE BÜYÜK ZAFER YAŞADI

-ak-parti-genel-secimlerde-buyuk-zafer-yasadi Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde yurt içinde 56 milyon 322 bin 632 seçmen için 180 bin 65 sandık hazırlandı.

TÜRKİYE RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEDİ

turkiye-recep-tayyip-erdogan-dedi Türkiye dün Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için sandık başına gitti.

Kastamonu’da vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın zaferini traktörlerle konvoy yaparak kutladı

kastamonuda-vatandaslar-cumhurbaskani-erdoganin-zaferini-traktorlerle-konvoy-yaparak-kutladi Kastamonu’da geçimini çiftçilikle sağlayan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferini traktörlerle konvoy yaparak kutladılar.

CHP Seçim Çalışmalarına Küre'de Devam Etti

chp-secim-calismalarina-kurede-devam-etti CHP Milletvekili adayı Hasan Baltacı ile Ayşegül Soylu Muslu, 24 Haziran seçim çalışmaları çerçevesinde Küre ilçesini ziyaret ettiler. Maden işçileri ve esnaflarla görüşen Baltacı ve Muslu'ya CHP

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ