Başkan Ünlü, Çatalzeytin İlçesini Ziyaret Etti

baskan-unlu-catalzeytin-ilcesini-ziyaret-etti

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, yangın çıkan Çatalzeytin ilçesine bağlı Samancılar Köyünü ziyaret etti.
01 Ekim 2018 Pazartesi 16:27

 AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, yangın çıkan Çatalzeytin ilçesine bağlı Samancılar Köyünü ziyaret etti.

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Çatalzeytin’e bağlı Samancılar Köyünü ziyaret etti. Samancılar Köyünde yangın çıkan evde incelemelerde bulunan Ünlü, buradaki vatandaşları da ziyaret ederek başsağlığında bulundu.

Kastamonu’da üst üste yangınların yaşandığını belirten Başkan Ünlü, Araç ve Küre ilçelerindeki yangınlarla mücadele ederken, Çatalzeytin’de ilçesinde de yangın çıktığını ve maalesef buradaki bir kişinin hayatını kaybettiği belirtti. Maddi zararların giderilebileceğini fakat can kayıplarının geri getirilemeyeceğini söyleyen Ünlü, “Can kaybının yaşanması üzücü. Allah rahmet eylesin. Araç ve Küre ilçelerinde çıkan yangında evlerini kaybedenlerin yaraları sarılıyor. Gereken yardımlar yapılıyor. Fakat Çatalzeytin’de böyle bir hadisenin yaşanması bizleri derinden üzdü. İnşallah böyle üzücü olaylarla bir daha karşılaşmayız” dedi.

Samancılar Köyünde çıkan yangında yalnız yaşayan Nazike Topçu hayatını kaybetmişti.Başkan Ünlü’nün incelemelerine Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz da eşlik etti.

Vedat İKİZOĞLU


Haber okunma sayısı: 313

Haberin etiketleri:

kastamonu, çatalzeytin, ziyaret


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ