“Büyük Bir Azim ve Kararlılıkla Yolumuza Devam Edeceğiz”

buyuk-bir-azim-ve-kararlilikla-yolumuza-devam-edecegiz

AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti İl Başkanlığında toplantı düzenlendi. İl Başkanı Doğan Ünlü, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilecek olan 6. Olağan Büyük Kongresi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu.
16 Ağustos 2018 Perşembe 16:45

 AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti İl Başkanlığında toplantı düzenlendi. İl Başkanı Doğan Ünlü, partisinin 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara'da gerçekleştirilecek olan 6. Olağan Büyük Kongresi'ne ilişkin açıklamalarda bulundu. 

16 Nisan 2017 tarihinde yapılan halk oylaması ile milletin onayını, 24 Haziran seçimleri ile de teyidini alarak hayata geçirilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye'de yeni bir dönemin başladığına işaret eden Ünlü: “Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, ‘yuvam, sevdam, aşkım’ dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz, içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti, Türkiye'ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır” şeklinde konuştu. 

16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti'nin ilerlemeyi ve yenilenmeyi teminat altına aldığını vurgulayan Doğan Ünlü: “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler, siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Siyaseti bir makam ve statü değil bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

“KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ ENGELLEMEYE YÖNELİK BÜTÜN GİRİŞİMLER BOŞA ÇIKACAKTIR”18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarıyla birlikte Ankara Spor Salonu'nda olacaklarını ifade eden Hakan Aydın, ''Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye'yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayretiyle boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz” şeklinde konuştu. 

İl binasında gerçekleşen basın açıklamasına Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kadın Kolları İl Başkanı Eda Şen, Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Kalafat ile parti teşkilatları katıldı.

Kazım BOLAT


Haber okunma sayısı: 172

Haberin etiketleri:

kastamonu, akp, doğan, ünlü


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ