“Kastamonu’nun Mutlu Ve Umutlu Yarınları İçin Çalışıyoruz”

kastamonunun-mutlu-ve-umutlu-yarinlari-icin-calisiyoruz

Yerel Seçimler kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Yoğun bir çalışma temposu gerçekleştiren Vidinlioğlu, Kastamonu’nun yarınlarına daha emin adımlarla ilerlemesinde katkı sağlayacak projeler üzerinde çalıştıklarını kaydetti.
06 Şubat 2019 Çarşamba 14:55

 Yerel Seçimler kapsamında seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Yoğun bir çalışma temposu gerçekleştiren Vidinlioğlu, Kastamonu’nun yarınlarına daha emin adımlarla ilerlemesinde katkı sağlayacak projeler üzerinde çalıştıklarını kaydetti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, 31 Mart 2019 Tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’ye, İl Jandarma Komutanlığında Jandarma Albay Metin Özbek’e, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Abdullah Savaş’a ve Candaroğulları Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret etti. 

Ziyaretlerde Galip Vidinlioğlu’na MHP Merkez İlçe eski Başkanı İsmail Özcebeci, MHP Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin ve Kastamonu 2014 Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu da eşlik etti.

Vidinlioğlu ilk olarak Karayolları Bölge Müdürülüğü personelini ziyaret etti. İşçilerle sohbet eden Galip Vidinlioğlu, işçilerin arzu ve isteklerini dinledi.“SEÇİMLERİN GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI KONUSUNDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Galip Vidinlioğlu’nun ikinci durağı İl Jandarma Komutanlığı oldu. İl Jandarma Komutanlığında Jandarma Albay Metin Özbek’e ziyaretlerde bulunan Vidinlioğlu, “Güvenlik güçlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Başta şehrimizin güvenliği olmak üzere seçim güvenliği üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Seçimlerin güvenliğinin sağlanması konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Komutanımıza ve tüm askerlerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“YAPILAN SOSYAL YARDIMLARIN ARTARAK DEVAM ETMESİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Abdullah Savaş’a nezaket ziyaretinde bulanan Galip Vidinlioğlu, “Yapılan sosyal yardımların artarak devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Sosyal yardımların yanı sıra özellikle ev hanımlarımızın evlerinde ürettikleri, yöremize ait el işlerinin pazarlanması konusunda da çalışacağız. Ev hanımlarımızı da ekonomik hayata dahil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra esnaflar ile bir araya gelen Vidinlioğlu, ““Ticareti canlandırmak için birden fazla koldan çalışıyoruz. Hem turizm projelerimizle hem de üretim projelerimizle fiyatlardaki pahalılık sorunu aşarken ticareti de canlandırmış olacağız. Üretici ile tüketiciyi buluşturacak projeler üzerinde çalışıyoruz. Fiyatlardaki etiket oyunlarını hep beraber aşacağız, esnafımızın içi rahat olsun” açıklamasında bulundu.

 (Haber Merkezi)


Haber okunma sayısı: 62

Haberin etiketleri:

kastamonu, galip, başkan, adayı, belediye


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ