“Şehrimizin Sorunlarını Hep Birlikte Düzelteceğiz”

sehrimizin-sorunlarini-hep-birlikte-duzeltecegiz

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, KOSGEB Kastamonu Müdürlüğünü, Şifa Polikliniğini, Türk Telekom Kastamonu İl Müdürlüğünü, Kastamonu İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü, Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ve Kastamonu D.S.İ Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
11 Şubat 2019 Pazartesi 13:43

 Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, KOSGEB Kastamonu Müdürlüğünü, Şifa Polikliniğini, Türk Telekom Kastamonu İl Müdürlüğünü, Kastamonu İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü, Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ve Kastamonu D.S.İ Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.

“BÜTÜN ALANLARDAKİ GİRİŞİMCİLERİ DESTEKLEYECEĞİZ”

KOSGEB Kastamonu Müdürü Nevzat Erol’a nezaket ziyareti gerçekleştiren Galip Vidinlioğlu ve ekibi yönetim ve personel ile sohbet ederek, istekleri, önerileri ve sorunları dinledi.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu, “Kastamonumuz’un gelişmesi için üretim kadar turizm kadar eğitim kadar önemli bir diğer konu da girişimciliktir. Tarım olsun, teknoloji olsun, eğitim veya sağlık olsun hangi alanda bir proje geliştirecek her kim varsa biz ona belediye olarak sonuna kadar destek olacağız. Girişimcilik konusunda sahip olduğumuz en önemli ve değerli kurumlardan olan KOSGEB’in görüşleri ve fikirleri bizim için oldukça değerlidir. Görüşlerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Birlikte memleketimizi kalkındıracak birçok girişim projesini hayata geçireceğiz” dedi.“DOKTORUNUZ OLARAK SAĞLIK ALANINDAKİ SORUNLARIMIZI BEN ÇÖZECEĞİM”

İkinci durağı Şifa Polikliniği olan Vidinlioğlu ve ekibi, Şifa Polikliniğindeki doktorları, hemşireleri ve tedavi görmekte olan hastaları ziyaret etti.

 

Tedavi görmekte olan hemşehrilerine şifa dileğinde bulunan Vidinlioğlu, “Doktorlarımıza ve hemşirelerimize başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaptıkları meslek çok kutsal. Şehrimizin sağlık alanındaki eksiklerini sağlık alanının içinde bulunan personellerimiz ve hastalarımızdan dinliyoruz. Sağ olsunlar bizimle görüşlerini paylaşıyorlar. Ekibimiz dinlediğimiz istekler, öneriler ve sorunlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Hayırlısıyla doktorunuz olarak şehrimizin sağlık alanındaki sorunlarını ben çözeceğim” açıklamasında bulundu.

“ALTYAPI MAĞDURİYETLERİNİN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ”

Türk Telekom Kastamonu İl Müdürlüğünü de ziyaret eden Galip Vidinlioğlu ve ekibi, Türk Telekom İl Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları sohbet etti. Vidinlioğlu, Türk Telekom İl Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi aldı ve yönetim ile çalışanların isteklerini, önerilerini, sorunlarını dinledi.

Gerçekleştiren sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu, “Şehrimizin çarpık yapılaşmasını, ulaşımını düzelteceğiz diyoruz bunu yaparken dikkat etmemiz gereken diğer bir konu da altyapı konusu. Kentleşme ve ulaşım projelerimizi hayata geçirirken şehrimizdeki hiçbir noktada altyapı mağduriyeti yaşanmamasına özen göstereceğiz. Ulaştırabildiğimiz her noktaya internet altyapısını taşıyacağız. Türk Telekom İl Müdürlüğümüz bu konuda bizimle fikirlerini paylaştı, bilgi alışverişinde bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI HEP BİRLİKTE DÜZELTECEĞİZ”

Kastamonu İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü ziyaret eden Vidinlioğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ekrem Küçükbayram’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları ile sohbet eden Vidinlioğlu, yönetim ve personelin isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu, “Şehrimizin afetlere dayanıklılığı konusunda İl Müdürlüğümüz ile bilgi alışverişinde bulunduk. Riskli yapılar, alınacak önlemler ve geliştirilecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Bu konunun profesyonellerinden bilgi almış olduk. Şehrimizin sorunlarını hep birlikte düzelteceğiz. Yönetim ve çalışanlarımıza fikir alışverişinde bulunmalarından ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

“DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKARAK EV HANIMLARIMIZI ÜRETİMİN İÇİNE KATMIŞ OLACAĞIZ”

Kastamonu El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Eyvaz Acarca’ya nezaket ziyaretinde bulunan Galip Vidinlioğlu, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları ile sohbet etti. Yönetim ve çalışanların isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu, “Kastamonumuz kültür açısından oldukça zengin bir şehir. Bu yadsınamaz bir gerçek. Yöresel ürünlerimiz dillere destan diyoruz. Ama ne kadar satabiliyoruz? Ne kadar duyurabiliyoruz? İnşallah biz belediyecilik dönemimizde el sanatları ile uğraşan herkese destek olacağız. Ev hanımlarımızın ürettiği yöresel dokumalarımıza, yazmalarımıza, tüm yöresel ürünlerimizi belediye olarak şehir içine şehir dışına satmaları konusunda yardımcı olacağız ve böylece ev hanımlarımızı üretimin içine katacağız. Bir istihdam kapısı daha açmış olacağız” açıklamasında bulundu.

“KİŞİSEL ÇIKARLARIMIZ İÇİN DEĞİL İHTİYAÇLARIMIZ İÇİN ÜRETECEĞİZ”

Son olarak Kastamonu D.S.İ Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Galip Vidinlioğlu, D.S.İ Şube Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları ile sohbet ederek, yönetim ve çalışanların isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi.

Sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu, “Tüm kurumlarımızı, şubelerimizi, vakıflarımızı, STK’larımızı ve hemşehrilerimizi dinlemeye devam edeceğiz. D.S.İ Şube Müdürlüğümüz ile de fikir alışverişinde bulunduk. Üreteceğimiz projeler kişisel çıkarlar için değil, Kastamonumuz’un ihtiyaçları doğrultusunda olacaktır. Bunları belirlemek için de titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bütün kurumlarımızı ve hemşehrilerimizi dinliyoruz. Bu projeleri hep beraber inşa edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Ziyaretler sırasında Galip Vidinlioğlu’na eşlik eden MHP Heyetinde, MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, MHP Kastamonu İl eski Başkanlarından Hakkı Tekkeşin, MHP Kastamonu 2014 Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu ve MHP Kastamonu İl eski Başkanlarından Hasan Eyüpoğlu yer aldı. 


Haber okunma sayısı: 100

Haberin etiketleri:

kastamonu, mhp, vidinlioğlu


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ