Tahsin Babaş, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

tahsin-babas-vatandaslarla-bir-araya-geldi

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Beyçelebi Mahallesi sakinleriyle Bisiklet Yolu Doğa Kafe’de vatandaşlarla bir araya geldi.
06 Şubat 2019 Çarşamba 15:08

 Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Beyçelebi Mahallesi sakinleriyle Bisiklet Yolu Doğa Kafe’de vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir ile birlikte Beyçelebi Mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Burada vatandaşların istek ve taleplerini  dinleyen Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Hakkımızda çıkan dedikoduların asılsız olduğunu aslında en iyi vatandaş biliyor. Meyve veren ağaç taşlanır, hamdolsun biz de bir şeyler yapıyoruz demek ki bize de iftira atıyorlar. Keşke gerçek sebepler bulabilseler ve bunun üzerinde eleştirseler ama olsun ben kimseye aldırmadan işime bakıyorum. Onlar konuşsun biz yapalım” dedi.

Kastamonu’nun, hükümetin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nezdinde yerinin çok farklı olduğuna dikkat çeken Başkan Babaş, “Sayın Cumhurbaşkanımız bizim her zaman arkamızda ve en büyük destekçimiz. Bakın Kırık Barajı benim ve bizim şahsi gayretlerimizle yapılıyor ve yatırımında en ufak bir aksama yok. Zamanında yetişecek” diye konuştu.“Kastamonu’ya bakarken, ‘eski Kastamonu ve yeni Kastamonu’ olarak bakmamız gerekiyor” diyen Başkan Babaş, “Eski Kastamonu’da ne yapmışız bir bakalım, kaç tarihi konağımızı restore etmişiz, sokak iyileştirmesi yapmış mıyız, eski Kastamonu’nun hayat bulması için, ama o dokuyu bozmadan aslına uygun hayat bulması için neler yapmışız buna bakmak lazım. Biz yüzlerce konak restore ettik ve bir o kadarından fazlasını da programa dahil etmişken bize tarihi dokuyu bozuyor diyenlere en büyük cevabı yine Kastamonu halkı verecektir” şeklinde konuştu.

Yeni Kastamonu’nun Candaroğulları, Kuzeykent, Tosya yolu gibi mahalleler olduğunu söyleyen Başkan Babaş, “Buraların imar planları bizden çok önce yapılmış planlar ve ben hiçbirine dokunmadım, tabi ben de planlamayı doğru bulduğum için dokunmadım aynen uyguladım ama bu imar planları benim dönemimin değil” ifadelerini kullandı.

İrfan SALCI


Haber okunma sayısı: 73

Haberin etiketleri:

kastamonu, tahsin, babaş,


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ