TIP HABERLERİ

“Doktoruyla Hocasıyla Bu Hastane Daha Kaliteli Hale Gelecek”

doktoruyla-hocasiyla-bu-hastane-daha-kaliteli-hale-gelecek AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Devlet Hastanesi arasında yapılması düşünülen afiliasyon işlemlerinin yılsonunda tamamlanacağını kaydetti.

Hükümlülerle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldiler

hukumlulerle-iftar-yemeginde-bir-araya-geldiler Kastamonu E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda iftar programı düzenlendi.

AK Parti'den Sağlıkçılara Ziyaret

ak-partiden-saglikcilara-ziyaret Ak Parti İl Başkanlığı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Tıp Fakültesi'nden KDH'ye Cerrahi Destek...

tip-fakultesinden-kdhye-cerrahi-destek Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Kastamonu Devlet Hastanesi’nde görevlendirildi. Öğretim üyeleri acil durumlarda cerrahi operasyonlara eşlik edecek.

Hatipoğlu Konferansına Yoğun İlgi

hatipoglu-konferansina-yogun-ilgi Kastamonu Belediyesi tarafından düzenlenen program kapsamında İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Atatürk Spor Salonu'nda konferans verdi.

Kastamonu Tıp Fakültesi 90 Öğrencisiyle Ankara’dan ‘Merhaba’ Diyecek

kastamonu-tip-fakultesi-90-ogrencisiyle-ankaradan-merhaba-diyecek Hacettepe Üniversitesi’nden Kastamonu Üniversitesi’ne devrolan Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni eğitim ve öğretim döneminde yeni öğrencileri ile merhaba diyecek. Tıp Fakültesi öğrencileri

Milli İrade Platformu'nda İmam Hatip Okulu Gündeme Geldi

milli-irade-platformunda-imam-hatip-okulu-gundeme-geldi AK Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Ziya Murat Göloğlu, 16 Nisan Anayasa Referandumundan önce ve sonrasında verdikleri desteklerden ötürü Bisiklet Yolu Doğa Kafe Restoranda 58 sivil toplum kuruluşunun

“Hiçbir Adım Atamıyoruz”

hicbir-adim-atamiyoruz Kastamonu gündeminden düşmeyen ve çeşitli platformlarda eleştiri oklarının hedefinde olan Kastamonu Tıp Fakültesi ile ilgili tartışmalar tazeliğini korurken Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Ak Parti'nin KÜ Ziyaretinde Gündem "Tıp Fakültesi" Oldu

ak-partinin-ku-ziyaretinde-gundem-tip-fakultesi-oldu AK Parti İl Başkanı Halil Uluay ve beraberindeki komisyon Rektör Prof. Dr. Seyit Aydın’ı makamında ziyaret etti.

"SIRADA KASTAMONU TIP VAR"

sirada-kastamonu-tip-var Hasta kabulüne dün tam kapasite başlayan Kastamonu Devlet Hastanesi'ne AK Parti İl Başkanı Halil Ulay ile yönetim kurulu üyeleri hastane yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

14 Mart Tıp Bayramı Kutlandı

14-mart-tip-bayrami-kutlandi Türk Tabipler Birliği Kastamonu-Çankırı Tabip Odası, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında Şehit Şerife Bacı ve Atatürk Anıtına çelenk koydu.

Tabip Odası Konferans Düzenledi

tabip-odasi-konferans-duzenledi Türk Tabipler Birliği Kastamonu-Çankırı Tabip Odası tarafından ‘Hasta Hekim İlişkisi’, ‘Hekimin Yükümlülükleri’ konulu konferans düzenlendi.

Tıp Fakültesi'nde Yeni Hedef ‘2018’

tip-fakultesinde-yeni-hedef-2018 Hacettepe Üniversitesi bünyesinde iken Bakanlar Kurulu kararıyla Kastamonu Üniversitesine devredilen Kastamonu Tıp Fakültesinde, yeni hedef 2018 olarak belirlendi.

Yazar Şenocak İHL Öğrencileriyle Buluştu

yazar-senocak-ihl-ogrencileriyle-bulustu Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salonunda “Öğrenci Yazar Buluşması ve Motivasyon” konulu gerçekleştirilen konferansa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Gurbette Yardım Coşkusu

gurbette-yardim-coskusu Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Türkmenlerin giyecek ihtiyaçlarını karşılamak için kış ayının gelmeye başladığı günlerde yardım kampanyası başlattı.

Hastalara Meslek Öğretip Kollarına Altın Bilezik Takıyorlar..!

hastalara-meslek-ogretip-kollarina-altin-bilezik-takiyorlar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, hasta ve yakınlarına sağlık hizmeti sunmanın yanında örnek teşkil edecek eğitim ve tedavi amaçlı açtığı kilim dokuma kursu hasta ve refakatci yakınları

Tıp Fakültesi Resmen KÜ'ye Devredildi

tip-fakultesi-resmen-kuye-devredildi Kastamonu Tıp Fakültesi'nin Bakanlar Kurulu kararı ile Kastamonu Tıp Fakültesi'ne devredilmesi hakkında açıklamada bulunan, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın yaptığı açıklamada Tıp

Ahşap Tabut Yerine Paslanmak Çelikten Tabut

ahsap-tabut-yerine-paslanmak-celikten-tabut Kastamonu Belediyesi, asayiş olaylarında Adli Tıp Kurumuna gitmesi gereken cenazelerin, ahşap tabut yerine paslanmaz çelikte tabutta gitmesi için çalışma başlattı.

Final Gecesi Kalpleri Fethetti

final-gecesi-kalpleri-fethetti Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri yılsonu etkinlikleri çerçevesi içinde halkımıza muhteşem bir gece yaşattılar.

“Tıp Fakültesi En Yakın 5 Yılda Faaliyete Geçer”

tip-fakultesi-en-yakin-5-yilda-faaliyete-gecer Kastamonu Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Necati Cemaloğlu, Kastamonu Tıp Fakültesi’nin açılmasının 5 yılda faaliyete geçebileceğini söyledi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ