VALİ HABERLERİ

Havalimanında 300 Fidan Toprakla Buluşturuldu

havalimaninda-300-fidan-toprakla-bulusturuldu Kastamonu Havalimanı'nda fidanlar toprakla buluşturuldu. Ağaç dikim törenine Havalimanı Müdürü Yılmaz Hacıoğulları ve Havalimanı personeli katıldı. Havalimanı sahasında yaklaşık 300 adet çam

Vali Karadeniz, Abana’da Muhtarları Dinledi

vali-karadeniz-abanada-muhtarlari-dinledi İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Abana ilçesinde vatandaşla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Karadeniz, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ile Toplantı Gerçekleştirdi

vali-karadeniz-il-ozel-idaresi-birim-mudurleri-ile-toplanti-gerceklestirdi Kastamonu İl Özel İdaresinin 2019 yılı yatırım izleme değerlendirme toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz’in başkanlığında İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda yapıldı.

Vali Yaşar Karadeniz: “Trafik Kurallarından Bir Tanesi De Geçiş Öncelikleridir”

vali-yasar-karadeniz-trafik-kurallarindan-bir-tanesi-de-gecis-oncelikleridir Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleştirilen yaya geçidi kullanımıyla ilgili farkındalığın oluşturulmasıyla ilgili

Vali Karadeniz, Gazeteciler İle Bir Araya Geldi

vali-karadeniz-gazeteciler-ile-bir-araya-geldi--- Vali Yaşar Karadeniz,”10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle düzenlenen programda Kastamonu’da görev yapan basın mensupları ile buluştu.

Siyez Festivali Düzenlendi

siyez-festivali-duzenlendi- Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, İhsangazi Belediyesine ait parkta düzenlenen festivalde yaptığı konuşmada, kentin turizm alanında ciddi bir atılım içerisinde olduğunu söyledi.

DOĞANYURT BAL FESTİVALİ COŞKUYLA BAŞLADI

doganyurt-bal-festivali-coskuyla-basladi Doğanyurt’da düzenlenen Doğanyurt Kestane Balı Festivali coşkuyla başladı.

Sarımsak Festivali Sanatçıları Netleşti

sarimsak-festivali-sanatcilari-netlesti Taşköprü Belediyesi tarafından bu yıl 32.’cisi düzenlenecek olan Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne katılacak olan sanatçılar ve festival programı netleşti.

Havalimanı’nda 9 bin 234 Yolcuya Hizmet Verildi

havalimaninda-9-bin-234-yolcuya-hizmet-verildi DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2018 yılı Haziran Ayı Havalimanı İstatistiklerine göre; Haziran ayında Kastamonu Havalimanı’nda iç hat yolcu trafiği bir önceki yılın aynı ayına göre

Devlet Erkanlarından Yangın Yerinde İnceleme

devlet-erkanlarindan-yangin-yerinde-inceleme 4 evin çıkan yangında kullanılamaz hale geldiği Hisarardı Mahallesi'nde olay yerine Vali Yaşar Karadeniz ve Belediye Başkanı Tahsin Babaş giderek incelemelerde bulundular.

“Kastamonu Tanıtımda Atağa Geçecek”

kastamonu-tanitimda-ataga-gececek Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İshak, beraberindeki sektör temsilcileri ile birlikte Cumhuriyet Meydanında Şehit Şerife Bacı ve Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Kastamonu Havalimanı’nda 6 bin 807 Yolcuya Hizmet Verildi

kastamonu-havalimaninda-6-bin-807-yolcuya-hizmet-verildi DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2018 yılı Mart Ayı Havalimanı İstatistiklerine göre, Mart ayında Kastamonu Havalimanı’nda iç hat yolcu trafiği bir önceki yılın aynı ayına göre

"KASTAMONU DÜĞÜN EDASIYLA HAZIRLANDI"

kastamonu-dugun-edasiyla-hazirlandi "KASTAMONU DÜĞÜN EDASIYLA HAZIRLANDI"

Vali Karadeniz İnebolu İlçesini Ziyaret Etti

vali-karadeniz-inebolu-ilcesini-ziyaret-etti Vali Yaşar Karadeniz, İl Encümen Toplantısı’na katılmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere İnebolu ilçesini ziyaret etti.

Vergi Haftası Kutlamaları Başladı

vergi-haftasi-kutlamalari-basladi Kastamonu’da 29’uncu Vergi Haftası kutlamaları başladı. Valilik makamı ziyaretiyle başlayan kutlamalar, Atatürk ve Şehit Şerife Bacı Anıtı’na çelenk sunulmasıyla devam etti.

"Sadece Hizmet Binası Değil Eğitim Binası Olacak"

sadece-hizmet-binasi-degil-egitim-binasi-olacak Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşen İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesinin açılışında konuşan Vali Yaşar Karadeniz,"sivil toplum kuruluşlarının bu konuyu

İdareciler Günü Kutlandı

idareciler-gunu-kutlandi Vali Yaşar Karadeniz ve saygıdeğer eşi Sayın Zehra Karadeniz himayelerinde “10 Ocak İdareciler Günü” münasebetiyle yemek programı düzenlendi.

"Desteklemeler Kastamonu İçin Ciddi Bir Fırsat"

desteklemeler-kastamonu-icin-ciddi-bir-firsat Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğü’nün 3. Proje Çağrısı için basına bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

“Adli Boyut Halen Devam Ediyor”

adli-boyut-halen-devam-ediyor 29 Kasım’da Akkaya Bürme Köyü’nde meydana gelen ve iki evin kullanılamaz hale geldiği yangının ardından haber alınamayan Çataloğlu ailesinin 5 ferdine aradan geçen 33 güne rağmen herhangi bir ize

“Olayı Çözdük”

olayi-cozduk- Vali Yardımcısı Vedat Yılmaz, Kastamonu’nun Bürme köyünde yaşanan olayın planlı ve programlı canice işlendiğini söyledi. Kastamonu İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Şenel Eker ise olayı Allah’ın

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ