YANGIN HABERLERİ

Köylülerin Yaktığı Anız, Köye Sıçramadan Söndürüldü

koylulerin-yaktigi-aniz-koye-sicramadan-sonduruldu Cide ilçesinde köylülerin yaktığı anız, kontrolden çıkarak ormanlık alana ve köye sıçradı. Yangın, daha da büyümeden itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Yangınzedeler Devlet Büyüklerinden Yardım İstedi

yanginzedeler-devlet-buyuklerinden-yardim-istedi Tosya ilçesi Suluca köyünde çıkan yangında 2 katlı Ev ile bir ahır ve samanlık tamamen yandı. Çıkan yangında her şeylerini kaybeden aile devletten yardım beklediklerini söyledi.

Ülkü Ocaklarından Yangınzedelere Yardım Eli

ulku-ocaklarindan-yanginzedelere-yardim-eli Kastamonu Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Abayoğlu ve ocak üyeleri Araç Boyalı’da meydana gelen yangında evleri yanan ailelere erzak yardımı yaptılar.

Park Halindeki Kamyonette Yangın Çıktı

park-halindeki-kamyonette-yangin-cikti- Edinilen bilgiye göre, Şehit Er Rahmi Yılmazer Caddesi Köprübaşı Mevkisinde park halinde bulunan Aziz Küllü'ye ait 37 EN 697 plakalı kamyonet, bir anda alev aldı.

Tosya OSB'de Yangın

tosya-osbde-yangin- Tosya ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde bir fabrikada çıkan yangın itfaiyenin zamanında müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.

2 Katlı Ahşap Evde Yangın Çıktı

2-katli-ahsap-evde-yangin-cikti Merkeze bağlı Kadıoğlu Köyü Kirpioğlu mahallesinde önceki gece yangın çıktı.

Yangında Bir Ev Kullanılamaz Hale Geldi

yanginda-bir-ev-kullanilamaz-hale-geldi Seydiler’de henüz bilinmeyen nedenle çıkan yangında iki katlı ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

"Gereken Yardım Neyse Yapılacak"

gereken-yardim-neyse-yapilacak Haziran ayında, Azdavay ilçesine bağlı Sarnıç Köyünde Söğüşler Mahallesinde Nuri Özkan'a ait ahşap evde, çıkan yangının yaraları sarılmaya devam ediliyor.

Ahşap Üretim Fabrikasında Yangın Çıktı

ahsap-uretim-fabrikasinda-yangin-cikti Tosya ilçesinde ahşap ürünleri üretilen bir fabrikada çıkan yangın, itfaiyenin zamanında müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.

Devlet Erkanlarından Yangın Yerinde İnceleme

devlet-erkanlarindan-yangin-yerinde-inceleme 4 evin çıkan yangında kullanılamaz hale geldiği Hisarardı Mahallesi'nde olay yerine Vali Yaşar Karadeniz ve Belediye Başkanı Tahsin Babaş giderek incelemelerde bulundular.

YANGIN 4 EVİ KÜLE ÇEVİRDİ

yangin-4-evi-kule-cevirdi Kastamonu’da bacadan çıktığı tahmin edilen yangın sonrasında 4 ev ve 1 odunluk kullanılamaz hale geldi.

Tek Katlı Ahşap Bina Yandı

tek-katli-ahsap-bina-yandi Abana’da çıkan yangında tek katlı yarı ahşap bina kullanılamaz hale geldi.

Çakmakla Oynayan Çocuk Yangın Çıkardı

cakmakla-oynayan-cocuk-yangin-cikardi İnönü Mahallesinde çakmakla oynayan çocuk, evde yangın çıkmasına neden oldu. İtfaiye ekipleri, yangını büyümeden söndürdü.

AK kadınlar Yangınzedeleri Yalnız Bırakmadı

ak-kadinlar-yanginzedeleri-yalniz-birakmadi Geçtiğimiz günlerde yangın çıkması sonucu 8 hanenin küle döndüğü Özboyu köyüne Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanı Eda Şen ve Kadın Kolları Yönetimi ziyarette bulundu.

Yangında Bir Ev Kullanılamaz Hale Geldi

yanginda-bir-ev-kullanilamaz-hale-geldi Küre’de İkizciler Köyünde çıkan yangında bir ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Ahşap Bina Küle Döndü

ahsap-bina-kule-dondu Bozkurt’ta çıkan yangında ahşap bina tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi.

Baca Yangını Ucuz Atlatıldı

baca-yangini-ucuz-atlatildi Edinilen bilgiye göre İnebolu ilçesine bağlı İkizciler köyünde Osman Sökmen’e ait 2 katlı evin bacası bir anda alev aldı. Olayı fark eden vatandaşlar itfaiye ekiplerine haber verdi.

İtfaiye Ekiplerinin Vatandaşlarla İmtihanı…

itfaiye-ekiplerinin-vatandaslarla-imtihani Honsalar Mahallesi’nde 3 katlı ahşap evde çıkan yangına itfaiye ekipleri seferber oldu. İtfaiye ekipleri bir yandan dar sokaklarda gelişi güzel çekilen araçlarla uğraşırken bir yandan da vatandaşların

Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan "Bürme" Açıklaması

cumhuriyet-bassavciligindan-burme-aciklamasi Kastamonu Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Bürme Köyü Kuzören Mahallesi'nde meydana gelen yangın ile Fazıl Çataloğlu, Sebahat, Şengül, Emin ve Serdar Çataloğlu'nun yangın sonrasında tüm

Yangında İki Aile Evsiz Kaldı

yanginda-iki-aile-evsiz-kaldi Taşköprü’ye bağlı İncesu Köyünde iki ailenin yaşadığı ev, çıkan yangında kül oldu.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KASTAMONU - HAVA DURUMU

KASTAMONU

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ